Katalogový list č. ELZLOS0454210
| Název: | OBO 7188633 Kabelový žebřík LG 640 VS 6 FTSO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454210 |
| EAN: | 4012196543793 |
| Kód dodavatele: | 7188633 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |