Katalogový list č. ELZLOS0454190
| Název: | OBO LG 640 NS 6 FT Kabelový žebřík děrováný NS 60x400x6000 Ocel žár.zinek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454190 |
| EAN: | 4012195064206 |
| Kód dodavatele: | 6208609 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Použitelný průřez: | 19800 mm2 |