Katalogový list č. ELZLOS0454048
| Název: | OBO 1107038 Profilová lišta CL2510UP2000BK |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454048 |
| EAN: | 4012195040279 |
| Kód dodavatele: | 1107038 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Tvar profilu: | C-profil |
| Typ perforace: | bez |