Katalogový list č. ELZLOS0168022
| Název: | OBO RGBV 630 A2 Kloubový oblouk svislý 60x300 Nerez ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0168022 |
| EAN: | 4012196258611 |
| Kód dodavatele: | 7138148 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová šířka: | 300 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 400 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | se spojkou |
| Montážní otvory NATO: | ne |
| Kvalita materiálu: | nerez (kyselinovzd.) |