Katalogový list č. ELZLOS0167880
| Název: | OBO 7124325 Oblouk 90° RB 90 330 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167880 |
| EAN: | 4012196814039 |
| Kód dodavatele: | 7124325 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová šířka: | 300 mm |
| Kabelová výška: | 35 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Provedení: | se spojkou |