Katalogový list č. ELZLOS0167857
| Název: | OBO 7120214 Odbočný díl RAA 320 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167857 |
| EAN: | 4012196813018 |
| Kód dodavatele: | 7120214 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová výška: | 35 mm |
| Kabelový šířka zásobníku: | 200 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Provedení: | se spojkou |