Katalogový list č. ELZLOS0167854
| Název: | OBO 7119550 Odbočný díl T RT 155 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167854 |
| EAN: | 4012196245895 |
| Kód dodavatele: | 7119550 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová výška: | 110 mm |
| Vnitřní poloměr: | 150 mm |
| Kabelová šířka: | 550 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |