Katalogový list č. ELZLOS0167735
| Název: | OBO 7081553 Kloubový oblouk RGBV 155 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167735 |
| EAN: | 4012196230419 |
| Kód dodavatele: | 7081553 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová výška: | 110 mm |
| Kabelová šířka: | 550 mm |
| Vnitřní poloměr: | 400 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Provedení: | se spojkou |