Katalogový list č. ELZLOS0167398
| Název: | OBO 6417094 Výložník AW30F51 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167398 |
| EAN: | 4012196650774 |
| Kód dodavatele: | 6417094 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Šířka: | 510 mm |
| Délka: | 510 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Vhodné pro šířku kabel. systému: | 500 mm |
| Úhel.: | 90 ° |
| Provedení: | nástěnná konzola |