Katalogový list č. ELZLOS0167397
| Název: | OBO 6417078 Výložník AW30F41 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167397 |
| EAN: | 4012196650712 |
| Kód dodavatele: | 6417078 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 410 mm |
| Délka: | 410 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Vhodné pro šířku kabel. systému: | 400 mm |
| Úhel.: | 90 ° |
| Provedení: | nástěnná konzola |