Katalogový list č. ELZLOS0167396
| Název: | OBO AW30F31 FT Výložník s připojovacím úhelníkem B310mm Ocel žárově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167396 |
| EAN: | 4012196650651 |
| Kód dodavatele: | 6417043 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 310 mm |
| Délka: | 310 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Provedení: | nástěnná konzola |
| Úhel.: | 90-90 ° |
| Vhodné pro šířku kabel. systému: | 300-300 mm |