Katalogový list č. ELZLOS0167299
| Název: | OBO 6364268 Nástěnný a závěsný výložník TP TPSA 295 FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167299 |
| EAN: | 4012196199150 |
| Kód dodavatele: | 6364268 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 60 mm |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Výška: | 20 mm |
| Délka: | 295 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Provedení: | nástěnný držák |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ano |