Katalogový list č. ELZLOS0167047
| Název: | OBO 6337228 Závěs I IS 8 190 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167047 |
| EAN: | 4012195934219 |
| Kód dodavatele: | 6337228 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 80 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Provedení: | jednoduchý profil |
| Výška: | 42 mm |
| Délka: | 1900 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Šířka štěrbiny: | 70 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tvar profilu: | I-profil |
| Šířka otvoru: | 14 mm |