Katalogový list č. ELZLOS0166174
| Název: | OBO LT 660 VS FT Díl T pro kab. žebř. s příčkou VS 60x600 Ocel žárově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0166174 |
| EAN: | 4012196151516 |
| Kód dodavatele: | 6213863 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 600 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 490 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |