Katalogový list č. ELZLOS0166167
| Název: | OBO LT 640 VS FS Díl T pro kab. žebř. s příčkou VS 60x400 Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0166167 |
| EAN: | 4012196151035 |
| Kód dodavatele: | 6213758 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 400 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 490 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |