Katalogový list č. ELZLOS0166160
| Název: | OBO 6213634 Díl T LT 620 NS FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0166160 |
| EAN: | 4012196150557 |
| Kód dodavatele: | 6213634 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 200 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 490 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |