Katalogový list č. ELZLOS0166144
| Název: | OBO 6213146 Kloubový oblouk LGBV 630 NS FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0166144 |
| EAN: | 4012196149179 |
| Kód dodavatele: | 6213146 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 300 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 580 mm |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |