Katalogový list č. ELZLOS0166124
| Název: | OBO LBI 90 660 NS FT Oblouk 90° pro kabel. žebřík s příčkou NS 60x600 Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0166124 |
| EAN: | 4012196143597 |
| Kód dodavatele: | 6211178 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 600 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Vnitřní poloměr: | 490 mm |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |
| Změna směru: | vodorovné |
| Závěs: | ne |
| Úhel: | 90 ° |