Katalogový list č. ELZLOS0164004
| Název: | OBO 5096030 SurgeController V20 V20-C 4+FS-280A |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0164004 |
| EAN: | 4012195392774 |
| Kód dodavatele: | 5096030 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ kontroly 2 (C): | ano |
| Dálková signalizace: | ano |
| Napětí AC: | 230 V |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Signalizace na přístroji: | optická |
| Max. trvalé napětí AC: | 280 V |
| Úroveň ochrany: | 1,3 kV |
| Svodový proud (8/20): | 80 kA |