Katalogový list č. ELZLOS0163981
| Název: | OBO 5093260 Ochranný přístroj DS-BNC M/M |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0163981 |
| EAN: | 4012195391098 |
| Kód dodavatele: | 5093260 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Připojení 1: | BNC, 50 Ohm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí AC: | 130 V |
| Impulsní výboj. proud (10/350): | 2,5 kA |
| Proud zátěže: | 10 A |
| Max. trvalé napětí DC: | 185 V |
| Úroveň ochrany: | 800 V |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Frekvence.: | 0 MHz |