Katalogový list č. ELZLOS0163969
| Název: | OBO 5092816 FineController FC-SAT-D |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0163969 |
| EAN: | 4012195035176 |
| Kód dodavatele: | 5092816 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Dálková signalizace: | ne |
| Napětí AC: | 230 V |
| Způsob montáže: | ostatní |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí AC: | 275 V |
| Proud zátěže: | 16 A |
| Úroveň ochrany L-N: | 1,2 kV |
| Signalizace na přístroji: | optické |