Katalogový list č. ELZLOS0162421
| Název: | OBO 2088460 Těsnicí kroužek 170 M40 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162421 |
| EAN: | 4012195470533 |
| Kód dodavatele: | 2088460 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 47 mm |
| Vnitřní průměr: | 40 mm |
| Materiál: | ostatní |
| Název: | OBO 2088460 Těsnicí kroužek 170 M40 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162421 |
| EAN: | 4012195470533 |
| Kód dodavatele: | 2088460 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 47 mm |
| Vnitřní průměr: | 40 mm |
| Materiál: | ostatní |