Katalogový list č. ELZLOS0162288
| Název: | OBO 74 VDE/EKL 1BEF2 Svorkovnice lustrová 6,0mm2 průhledná Polyamid PA |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162288 |
| EAN: | 4012195184331 |
| Kód dodavatele: | 2056143 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 12 |
| Šířka: | 19 mm |
| Výška: | 15,5 mm |
| Transparentní: | ano |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,5-6 mm2 |
| Středová vzdálenost otvorů: | 10 mm |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Počet pozic svorek na pól: | 2 |