Katalogový list č. ELZLOS0162285
| Název: | OBO 72 VDE/EKL 0E PA Svorkovnice lustrová 4,0mm2 průhledná Polyamid PA |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162285 |
| EAN: | 4012195432258 |
| Kód dodavatele: | 2055929 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 12 |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Způsob montáže: | montážní lišta |
| Transparentní: | ano |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1-4 mm2 |
| Středová vzdálenost otvorů: | 8 mm |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| Průřez vícežilového připojení: | 1-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 2,5-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 1-2,5 mm2 |
| Počet pozic svorek na pól: | 2 |