Katalogový list č. ELZLOS0162253
| Název: | Kabelová vývodka OBO VTEC EXL PG9 SW EX s dlouhým připojovacím závitem PG9 černá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162253 |
| EAN: | 4012195829997 |
| Kód dodavatele: | 2050145 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna prachu: | 22 |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 9 |
| Materiál: | plast |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Verze testovaná výbuchem: | ano |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 5-8 mm |
| Druh těsnění: | těsnicí kroužek |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 19 mm |