Katalogový list č. ELZLOS0162246
| Název: | Kabelová vývodka OBO VTEC EX PG16 SW EX PG16 černá Polyamid PA |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162246 |
| EAN: | 4012195622093 |
| Kód dodavatele: | 2050056 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna prachu: | 22 |
| Velikost závitu M/PG: | 16 |
| Typ závitu: | PG |
| Materiál: | plast |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Verze testovaná výbuchem: | ano |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 7-14 mm |
| Druh těsnění: | těsnicí kroužek |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 27 mm |