Katalogový list č. ELZLOS0162244
| Název: | Kabelová vývodka OBO VTEC EX PG11 SW EX PG11 černá Polyamid PA |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0162244 |
| EAN: | 4012195907572 |
| Kód dodavatele: | 2050021 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna prachu: | 22 |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 11 |
| Materiál: | plast |
| Délka závitu: | 8 mm |
| Verze testovaná výbuchem: | ano |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 4,5-10 mm |
| Druh těsnění: | těsnicí kroužek |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 22 mm |