Katalogový list č. ELZLOS0161764
| Název: | OBO 2022362 Kabelová vývodka V-TEC M25 LGR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161764 |
| EAN: | 4012195874034 |
| Kód dodavatele: | 2022362 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Typ závitu: | metrický |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 7035 |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 9-18 mm |
| Druh těsnění: | těsnicí kroužek |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 33 mm |
| Pracovní teplota: | -20-65 °C |