Katalogový list č. ELZLOS0161697
| Název: | OBO 2003449 Propojovací hranatá krabice HV 100 KD |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161697 |
| EAN: | 4012195033011 |
| Kód dodavatele: | 2003449 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | oranžová |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Provedení: | jednoduché |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Šířka: | 105 mm |
| Délka: | 105 mm |
| Způsob montáže: | dutá stěna |
| Materiál: | plast |
| Hloubka.: | 50 mm |
| Tvar: | čtverec |
| Plombovatelné: | ne |
| Osazení: | bez |
| Max. průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Počet vstupních otvorů: | 20 |