Katalogový list č. ELZLOS0161684
| Název: | OBO 2003118 Propojovací hranatá krabice UV 100 K |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161684 |
| EAN: | 4012195023715 |
| Kód dodavatele: | 2003118 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 100 mm |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Provedení: | jednoduché |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Délka: | 100 mm |
| Materiál: | plast |
| Hloubka.: | 45 mm |
| Tvar: | čtverec |
| Plombovatelné: | ne |
| Osazení: | bez |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Počet vstupních otvorů: | 12 |