Katalogový list č. ELZLOS0161682
| Název: | OBO UWA Příp. krab. pro nást. svítidla Pod omítku 60x30x32 krémová bílá PS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161682 |
| EAN: | 4012195022633 |
| Kód dodavatele: | 2003082 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Provedení: | jednoduché |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Materiál: | plast |
| Plombovatelné: | ne |
| Osazení: | bez |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Počet vstupních otvorů: | 3 |
| Hloubka.: | 32-32 mm |
| Se šrouby: | ne |
| Připevnění krytu: | šroubované |
| Se stíněním: | ne |
| Zadní vstup: | ano |