Katalogový list č. ELZLOS0161660
| Název: | OBO 2001306 Odbočná hranatá krabice B 160 M |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161660 |
| EAN: | 4012195542414 |
| Kód dodavatele: | 2001306 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Tvar: | obdélníkové |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Šířka: | 143 mm |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Délka: | 168 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Způsob montáže: | stěna/strop |
| Materiál: | plast |