Katalogový list č. ELZLOS0161545
| Název: | Nosníková svorka OBO TKS 213-32 šroubovací s trubkovým úchytem 27-32 mm 2-13mm |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161545 |
| EAN: | 4012195146056 |
| Kód dodavatele: | 1484826 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | ocel |
| Typ upevnění: | šroubové |
| Vhodné pro tloušťku příruby: | 2-17 mm |
| Závěs: | ne |
| Nastavitelný závěs: | ne |
| Mezní zatížení: | 450 N |
| Typ připojení konstrukční díl: | trubka/kabel |
| Průměr trubky/kabelu: | 26-32 mm |