Katalogový list č. ELZLOS0161368
| Název: | OBO 733 16 G Distanční příchytka s podélným otvorem 14-16mm Ocel galv. zinek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161368 |
| EAN: | 4012195115991 |
| Kód dodavatele: | 1361163 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Průměr: | 16 mm |
| Provedení: | uzavřené |
| Barva: | bez |
| Požárně odolné: | ne |
| Materiál: | ocel |
| Typ upevnění: | otvor pro šroub |
| Počet kabelů/trubek: | 1 |
| Povrchová ochrana: | galvanický pozink |
| S odstupem od zdi: | ano |
| Plastové opláštění: | ne |
| Průměr.: | 14-16 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |