Katalogový list č. ELZLOS0161309
| Název: | OBO 2058FW 58 LGR Podélná opěrka univerzální 52-58mm světle šedá Polypropylén PP |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0161309 |
| EAN: | 4012195083597 |
| Kód dodavatele: | 1197584 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Kvalita materiálu: | polypropylen |
| Materiál: | plast |
| Vhodné pro max. průměr kabelu: | 58 mm |
| Upínací rozsah: | 58-52 mm |