Katalogový list č. ELVYVY0668334
| Název: | Kabelová vývodka ABB LEVIT plastový třmen,žlutá 3938H-A00034 64 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELVYVY0668334 |
| EAN: | 8592624071365 |
| Kód dodavatele: | 3938H-A00034 64 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Produktová řada: | Levit |
| Popisové pole: | bez popisového pole |
| Použití: | kabelový vývod |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Krycí víčko: | ne |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Hloubka přístroje: | 30,1 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ produktu: | kabelový vývod |
| Směr výstupu: | POD |
| Barva RAL: | 1026 |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Využití: | kabelový vývod |
| Šířka přístroje: | 49,4 mm |
| Výška přístroje: | 49,4 mm |