Katalogový list č. ELVEVE0711751
| Název: | Mřížka VENTS MVM 250s 250x250mm VENTS 1009826 |
|---|---|
| Značka: | Vents |
| Kód: | ELVEVE0711751 |
| EAN: | 2050000433627 |
| Kód dodavatele: | 1009826 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Uzamykatelné: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 10 mm |
| Tvar: | čtverec |
| Šířka čela: | 250 mm |
| Výška čela: | 250 mm |
| Materiál: | jiné |