Katalogový list č. ELVEVE0703245
| Název: | SPIRO 160 spiro potrubí, balení 3 m ELEKTRODESIGN 188378 |
|---|---|
| Značka: | Elektrodesign |
| Kód: | ELVEVE0703245 |
| EAN: | 2050000387470 |
| Kód dodavatele: | 188378 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 3000 mm |
| Jmenovitý průměr potrubí: | 160 mm |
| Materiál potrubí: | ocel |