Katalogový list č. ELVEVE0061919
| Název: | TREB/4-350 IP44 malý axiální ventilátor ELEKTRODESIGN 528006 |
|---|---|
| Značka: | Elektrodesign |
| Kód: | ELVEVE0061919 |
| EAN: | 8413893087089 |
| Kód dodavatele: | 528006 |
| Recyklační poplatek: | 2,76 Kč |
| Materiál tělesa: | nerezová ocel |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Délka: | 250 mm |
| Připojovací napětí: | 230 V |
| S tepelnou ochranou: | ano |
| Elektrické přípojení: | svorkovnice |
| Průměr potrubí: | 355 mm |
| Objem vzduchu, nezatížené: | 3050 m3/h |
| Spotřeba energie: | 0,145 kW |
| Pólově reverzibilní: | ne |
| Stejnosměrný motor: | ne |
| 2-rychlostní motor: | ne |
| Max. teplota vzduchu: | 40 °C |
| Průměr pouzdra: | 362,4 mm |