Katalogový list č. ELVEVE0061897
| Název: | TDM 200 IPX4 malý axiální ventilátor ELEKTRODESIGN 186377 |
|---|---|
| Značka: | Elektrodesign |
| Kód: | ELVEVE0061897 |
| EAN: | 8413893115461 |
| Kód dodavatele: | 186377 |
| Recyklační poplatek: | 2,76 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Délka: | 105 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IPX4 |
| Připojovací napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 0,025 kW |
| S tepelnou ochranou: | ne |
| Elektrické přípojení: | svorkovnice |
| Objem vzduchu, nezatížené: | 200 m3/h |
| Průměr potrubí: | 120 mm |
| Stejnosměrný motor: | ne |
| 2-rychlostní motor: | ne |
| Max. teplota vzduchu: | 40 °C |
| Průměr pouzdra: | 118 mm |