Katalogový list č. ELVEVE0061896
| Název: | TDM 100 IPX4 malý axiální ventilátor ELEKTRODESIGN 186376 |
|---|---|
| Značka: | Elektrodesign |
| Kód: | ELVEVE0061896 |
| EAN: | 8413893092496 |
| Kód dodavatele: | 186376 |
| Recyklační poplatek: | 2,76 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stupeň krytí (IP): | IPX4 |
| Připojovací napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 0,013 kW |
| Průměr potrubí: | 100 mm |
| S tepelnou ochranou: | ne |
| Elektrické přípojení: | svorkovnice |
| Délka: | 94,5 mm |
| Objem vzduchu, nezatížené: | 110 m3/h |
| Průměr pouzdra: | 99 mm |
| Stejnosměrný motor: | ne |
| 2-rychlostní motor: | ne |
| Max. teplota vzduchu: | 40 °C |