Katalogový list č. ELVEVE0061788
| Název: | PER 200 W žaluziová klapka samotížná bílá ELEKTRODESIGN 186916 |
|---|---|
| Značka: | Elektrodesign |
| Kód: | ELVEVE0061788 |
| EAN: | 8413893047823 |
| Kód dodavatele: | 186916 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 22 mm |
| Materiál: | plast |
| Jmenovitý průměr potrubí.: | 200-200 mm |
| Šířka čela: | 244 mm |
| Výška čela: | 244 mm |