Katalogový list č. ELTUOH0582105
| Název: | Ohebná dvouplášťová korugovaná bezhalog. chránička KOPOFLEX 90mm oranžová 50m |
|---|---|
| Značka: | Kopos |
| Kód: | ELTUOH0582105 |
| EAN: | 8595568918796 |
| Kód dodavatele: | KF 09090_AA |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Vnější průměr: | 90 mm |
| Produktová řada: | CHRANICKY |
| Provedení: | ohebné |
| Materiál: | plast |
| Kvalita materiálu: | PE (polyethylen) |
| Transparentní: | ne |
| Vnitřní průměr: | 75 mm |
| Leštěný povrch: | ne |
| Barva: | jiné |