Katalogový list č. ELIPVY0712263
| Název: | Kryt rádia ABB TANGO AudioWorld, vřesová 3299A-A40200 R2 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPVY0712263 |
| EAN: | 8592624082620 |
| Kód dodavatele: | 3299A-A40200 R2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Tango |
| Popisové pole: | bez popisového pole |
| Šířka: | 66 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Barva RAL: | 3001 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Barva: | vřesová červená |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Provedení: | středová krycí deska |
| Typ produktu: | kryt komun. techniky |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Využití: | jiné |