Katalogový list č. ELSZZR0711572
| Název: | ATF 240V 25W E14 BLUE NARVA |
|---|---|
| Značka: | Narva |
| Kód: | ELSZZR0711572 |
| EAN: | 4014501028933 |
| Kód dodavatele: | 360505 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Barva: | modrá |
| Patice: | E14 |
| Napětí svět. zdroje: | 240 V |
| Název: | ATF 240V 25W E14 BLUE NARVA |
|---|---|
| Značka: | Narva |
| Kód: | ELSZZR0711572 |
| EAN: | 4014501028933 |
| Kód dodavatele: | 360505 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Barva: | modrá |
| Patice: | E14 |
| Napětí svět. zdroje: | 240 V |