Katalogový list č. ELSZZR0544040
| Název: | Halogenová žárovka J-120W 78MM STAR KANLUX 08491 |
|---|---|
| Značka: | Kanlux |
| Kód: | ELSZZR0544040 |
| EAN: | 5905339084910 |
| Kód dodavatele: | 08491 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Patice: | R7s |
| Napětí svět. zdroje: | 220 V |
| Provedení: | čiré |
| Výkon světelného zdroje: | 120 W |
| Celková délka: | 78 mm |
| Světelný tok: | 2220 lm |
| Průměr: | 8 mm |
| Produktová řada: | J |
| Průměrná životnost: | 2000 h |
| Tvar svět. zdroje: | trubice |
| Spotřeba energie za 1000h: | 120 kWh |
| Teplota barvy: | 2700 K |