Katalogový list č. ELIPVY0377552
| Název: | Šňůrový ovládač koncový (pro signal.systém)alpská bílá FAP 9001 ABB 2TKA002105G1 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPVY0377552 |
| EAN: | 6410070607308 |
| Kód dodavatele: | 2TKA002105G1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ napětí: | DC |
| Typ povrchu: | matný |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP43 |
| Provedení: | tahací šňůrka |
| Barva RAL: | 9010 |
| Produktová řada: | Reflex |
| Barva: | alpská bílá |
| Hloubka přístroje: | 20 mm |
| Šířka přístroje: | 120 mm |
| S transformátorem: | ne |
| Výška přístroje: | 200 mm |