Katalogový list č. ELSVOS0718176
| Název: | Přisazené svítidlo LED CORSO N LED 18-NW-SE s čidlem 30424 Kanlux |
|---|---|
| Značka: | Kanlux |
| Kód: | ELSVOS0718176 |
| EAN: | 8592969304241 |
| Kód dodavatele: | 31100 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Třída ochrany: | I |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Produktová řada: | CORSO |
| Nominální napětí.: | 220 V |
| Max. výkon systému: | 18 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Typ produktu: | stropnice |
| Místo určení: | technická místnost |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Barva světla..: | neutrální 3300-5300K |