Katalogový list č. ELSVOS2088896
| Název: | Nášlapný hliníkový profil BR 2m včetně mléčného difuzoru, 2x koncovka |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2088896 |
| EAN: | 8595607155380 |
| Kód dodavatele: | ML-761.370.43.S2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 11 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Materiál: | hliník |