Katalogový list č. ELOSOS2088899
| Název: | Vestavný hliníkový profil VL2 25x13mm vč. mléč. difuz. 2m MCLED ML-761.398.04.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELOSOS2088899 |
| EAN: | 8595607166782 |
| Kód dodavatele: | ML-761.398.04.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | hliník |
| Výška: | 12,3 mm |
| Šířka: | 24,6 mm |